Eguna | Ordua | Orokorra | Eszena | Hardware | Software librea | Jokuak | GameGune | Beste jarduerak | Hitzaldiak |
Osteguna | Lehiaketa hasiera | ||||||||
15.00 | Fast modding-eko taldeei material banaketa | ||||||||
18.00 | Irekitze ekitaldi ofiziala | ||||||||
19.00 | Euskaltel Cablemodem | ||||||||
21.00 | Antispam iragazketa teknikak | ||||||||
22.00 | Need for Speed, Warcraft 3 eta Trackmania lehiaketen hasiera | Concierto | |||||||
23.00 | Lanen proiekzioa | ||||||||
Ostirala | 10.00 | Joko lehiaketen hasiera | Quake 3 lehiaketa hasiera | ||||||
11.00 | Counter Strike lehiaketa hasiera | GPL NiiMe proiektuak | |||||||
12.00 | Zona Future-en aurkezpena eta bideoa | ||||||||
13.00 | Modding lehiaketaren izen-emate eta ebaluazioa | Komunikabideak eta web 2.0: irakurleen garrantzia | |||||||
16.00 | Singstar-erako izen-ematearen deadline-a | ||||||||
17.00 | Puntako overclock saio irekia | ||||||||
Babesleen zozketa eta erakustaldia | |||||||||
17.30 | Modding tailerra: binilo, pintura eta aerografía (1. zatia) | ||||||||
18.00 | Singstar finala | ||||||||
19.00 | Blogger mahai-ingurua | ||||||||
19.30 | Modding lehiaketaren izen-emate eta ebaluazioa | ||||||||
21.00 | Demoscene-ra sarrera | ||||||||
22.00 | Foss-coding lehiaketa | Kontzertu frikia | |||||||
23.00 | Lanen proiekzioa | ||||||||
24.00 | Tailerra ixtea | ||||||||
Larunbata | 11.00 | Overclocking tailerraren lehen pasea | DDR izen-emateen deadline-a | OpenSolaris 2008.05 | |||||
12.00 | Modding lehiaketaren izen-emate eta ebaluazioa | Guitar Hero izen-emateen deadline-a | |||||||
13.00 | “Hobby” dokumentala eta eztabaida | ||||||||
16.00 | Babesleen zozketa | Wii: Hardware, segurtasuna, hacking eta homebrew | |||||||
16.30 | Overclocking tailerraren 2.pasea / Modding tailerra: binilo, pintura eta aerografía (2. zatia) | ||||||||
17.00 | DDR finala | Donearte | |||||||
18.00 | Guitar Hero finala | ||||||||
18.30 | Modding eta overclocking lehiaketaren izen-emate eta ebaluazioa | ||||||||
19.00 | Counter Strike final handia | Bideokonsolak Espainian: sarrera eta garapena | |||||||
21.00 | Irudi eta bideo teknologi berriei sarbidea | ||||||||
22.00 | Foss-coding deadline-a | Filme bikoizketa eta argazki lehiaketaren deadline-a / Meneo-ren kontzertua | |||||||
23.00 | Lanen proiekzioa | ||||||||
23.30 | Finalisten proiekzioa | ||||||||
00.30 | Future Tournament sari banaketa | ||||||||
1.00 | Tailerra ixtea | ||||||||
Igandea | 11.00 | Zaku lasterketa | |||||||
12.00 | Puntako oveclocking prestaketa eta erakusketa | Quake 3 final handia | Maskota desfilea | ||||||
15.00 | Fast modding deadline-a | Argazki lehiaketaren deadline-a | |||||||
17.00 | Sari banaketa | ||||||||
19.00 | Sarearen deskoneksioa eta Euskal Encounter 16 amaiera |